Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji do tego, aby skoczyć z nami ze spadochronem, nie czekaj dłużej – w szkole spadochronowej Skydive sezon trwa w pełni!

Co weekend przyjeżdżają do nas spragnieni przygód amatorzy skakania ze spadochronami z całej Polski. W szkole Skydive jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów i wiemy, jak zapewnić każdemu z nich niezwykłe, podniebne emocje.

Szkolenia AFF to nasza specjalna oferta skierowana do tych, którym zależy na samodzielnym skakaniu ze spadochronem – chociaż można u nas skakać również w tandemie, to jednak ta opcja zdecydowanie cieszy się niesłabnącym powodzeniem. W jeden weekend możesz zdobyć potrzebne przygotowanie – teoretyczne i praktyczne do tego, aby skakać samodzielne ze spadochronem. Teraz do dyspozycji mamy również specjalne szkolenia AFF PLUS – składają się one z 6 skoków spadochronowych, w tym także z lotów w tunelu aerodynamicznym.

Nie czekaj już dłużej i dołącz już teraz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. Wejdź na stronę Skydive, wypełnij formularz rezerwacji i przyjedź do nas, aby zacząć swoją przygodę ze skokami!