Dla tych wszystkich, którzy chcieliby skakać samodzielnie, ale nie mają zbyt dużo czasu na szkolenie AFF, mamy bardzo atrakcyjną ofertę. To szkolenia AFF PLUS – zostały one opracowane przez nas tak, aby można było skończyć przeszkolenie z nimi już po 6 skokach spadochronowych. Jeżeli interesuje cię taka właśnie opcja, czytaj dalej!

Dzięki prowadzonym przez naszą szkołę spadochronową szkoleniom AFF możesz uzyskać fundamentalną wiedzę i umiejętności w ramach skoków spadochronowych z opóźnionym otwarciem czasy spadochronowej, jeżeli chcesz zacząć niecodzienne hobby. Szkolenie AFF jest w tej chwili optymalnym wstępem do spadochroniarstwa – w końcu skakanie w tandemie może się szybko znudzić i lepiej samemu przekonać się, jak to jest, gdy lata się w przestworzach.

Dostępny w naszej szkole Skydive system szkoleń AFF jest specjalnie dopracowany tak, aby uczestnicy mogli uzyskać niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie. Dzięki naszej nowości – szkoleniom AFF PLUS – wystarczy wyłącznie 6 skoków do otrzymania certyfikatu, To możliwe, ponieważ szkolenia AFF PLUS uzupełniliśmy o loty w tunelu aerodynamicznym. Szkolenia odbywają się wtedy w początkowych dniach w Warszawie, gdzie znajduje się tunel aerodynamiczny, z którego korzystamy, a następnie przenosimy się już do naszej bazy na lotnisku Kruszyn znajdującej się pod Włocławkiem, gdzie odbywa się szkolenie praktyczne, czyli skoki.

Dzięki zajęciom prowadzonym w tunelu aerodynamicznym instruktorzy są w stanie przedstawić uczestnikom wszystkie podstawy dotyczące skoku, w tym uzyskania i utrzymania właściwej sylwetki, mechanizmów otwierania spadochronu, elementarnych ewolucji w powietrzu wykorzystywanych podczas szkolenia. Z takim przygotowaniem właściwe skoki z samolotu nie sprawiają już takich problemów i przebiegają sprawniej, w związku z tym potrzebnych jest 6 skoków spadochronowych do zakończenia szkolenia.

Gdy masz ochotę na skorzystanie ze szkolenia spadochronowego AFF PLUS, możesz już teraz wykonać rezerwację na naszej stronie internetowej Skydive. Pamiętaj o tym, żeby się spieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona – wykonaj swoją rezerwację jeszcze dzisiaj!