Szkoła spadochronowa skydive.plSzukasz spełnienia marzeń? Ze naszą szkołą spadochronową Skydive masz je na wyciągnięcie ręki! Jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i rozpocząć niezwykłe hobby, zawsze jesteśmy do usług. Mamy ponad 10 lat doświadczenia i 80 000 zorganizowanych skoków na koncie.

Skydive to certyfikowany ośrodek szkolenia lotniczego założony przez pasjonatów skoków spadochronowych. Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy. Wielu z naszych pracowników to Mistrzowie Polski w dyscyplinach spadochronowych, instruktorzy, którzy na swoim koncie tysiące skoków nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Chcemy naszą pasję zaszczepić także innym osobom – dbamy o to, aby sport spadochronowy był w Polsce jeszcze popularniejszy i szkolimy profesjonalnie, ponieważ zależy nam na tym, aby umiejętności naszych uczniów były na jak najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo skoków

Dbamy o to, aby skakanie z nami było całkowicie bezpiecznie. Podstawa to najwyższej jakości sprzęt. Stosujemy wyłącznie sprawdzone wyposażenie amerykańskiego producenta UPT – są to uznawane za najlepsze systemy spadochronowe Sigma. To czołowy obecnie sprzęt stosowany w skokach tandemowych. Również dysponujemy kadrą kompetentnych układaczy spadochronów.

Do lotów wykorzystujemy samolot dwusilnikowy Turbolet L-410, który jest pilotowany przez doświadczonych pilotów. Jest to jeden chętnie stosowanych w profesjonalnych skokach modeli, który zapewnia szybki i bezpieczny lot na pułap 4000 metrów, z którego skaczemy najczęściej. Z tej wysokości czas swobodnego spadania wynosi aż 60 sekund. Dbamy o to, aby skoki odbywały się właśnie z 4000 metrów – wiemy, że niektóre szkoły sztucznie zaniżają tę wysokość. U nas masz gwarancję, że skoczysz z odpowiedniego pułapu.

Nasza strefa

Bazą naszej szkoły spadochronowej jest lotnisko Kruszyn, które położone jest przy Włocławku. To korzystna lokalizacja dla klientów z całego kraju – dojazd autostradą z Warszawy to około 90 minut, z Łodzi to 45 minut, dla Gdańska to 120 minut, a dla Torunia około 45 minut. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów każdego weekendu od kwietnia do końca października.

To tutaj znajduje się nasze profesjonalne zaplecze, które obejmuje między innymi:

  • 30 miejsc noclegowych w pokojach 4-osobowych z własnymi łazienkami

  • klimatyzowana sala wykładowa dla 20 osób

  • bar oferujący smaczne posiłki z ogródkiem

  • 400-metrowa układalnia spadochronowa

  • jedyny w Polsce tor wodny do Canopy Piloting

Również prowadzimy skoki w dwóch innych lokalizacjach, a mianowicie w Kamieniu Śląskim koło Opola, a także w Przasnyszu w województwie mazowieckim. Dodatkowo prowadzimy zajęcia w Warszawie dla klientów wybierających szkolenia AFF – dotyczy to części teoretycznej szkolenia.

Prowadzimy też loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie. To doskonały wybór wtedy, gdy chce się poćwiczyć technikę czy po prostu poczuć się tak, jak wtedy, gdy spada się w powietrzu bez otwartego spadochronu.

Oferta Skydive

Nasza oferta składa się z dwóch usług – to organizacja szkoleń AFF oraz skoków tandemowych. Kierujemy ją zarówno do początkujących skoczków, jak i do tych, którzy mają już doświadczenie i chcą również podszkolić się.

Skoki tandemowe przeznaczone są dla każdego, kto chce zakosztować w spadochroniarstwie. Obywają się wspólnie z naszym instruktorem – uczestnik i on są spięci uprzężą, która zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Do wzięcia udziału w skokach tandemowych nie są potrzebne badania lekarskie, przeszkolenie, kondycja fizyczna.

Dla osób, które chcą skakać samodzielnie, przygotowaliśmy szkolenia AFF – składają się z części teoretycznej i praktycznej i mają na celu kompleksowe przygotowanie ucznia do wykonywania samodzielnych skoków.

Również dysponujemy nowoczesnym zapleczem do rejestracji skoków naszych klientów. To zaawansowany sprzęt nagrywający w jakości HD, który umieszczany jest na kasku dodatkowego skoczka – w ten właśnie sposób jesteśmy w stanie uzyskać najwyższa jakość nagrania. Rejestrujemy skoki tandemowe, których uczestnicy dzięki temu mają wspaniałą pamiątkę, a także skoki w trakcie szkoleń AFF, dzięki czemu możemy potem analizować wspólnie skok z uczniem i w ten sposób uczyć jeszcze skuteczniej.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wygodną formę rezerwacji przez internet. Wystarczy tylko wypisać formularz. Skoki można też kupować jako prezenty w formie voucherów. Zapraszamy do rezerwacji skoków na naszej stronie internetowej Skydive.pl!