Twoje noworoczne postanowienie to zapisanie się w końcu na szkolenie AFF? To najlepszy czas, aby je zrealizować! Nie czekaj już dłużej, ponieważ w najbliższym czasie zacznie się nowy sezon 2016!

Jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu AFF w naszej szkole Skydive, pamiętaj o tym, że skaczemy od kwietnia aż do października, przy czym idealne miesiące na skoki to czas od czerwca do września, ponieważ wtedy pogoda jest najbardziej zachwycająca. To idealny czas na stawianie pierwszych kroków – energetyzujące promienie słońca doładują twoje wewnętrzne akumulatory, a chodzenie na zajęcia AFF będzie czystą przyjemnością, a każdy dzień będzie dla ciebie nowym wyzwaniem.

Jeżeli zależy ci na tym, aby wziąć udział w szkoleniu AFF w 2016 roku, nie czekaj na to już dłużej, ale już teraz wejdź na naszą stronę internetową Skydive, aby zapoznać się z ofertą, a następnie zarezerwować taki termin, który będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni. Możesz to zrobić nawet w tym momencie – wybierz swój czas i zrób to!