Chcesz zacząć skakać ze spadochronem samodzielnie? W takim przypadku warto spieszyć się z rezerwacją – lato to idealny czas na skorzystanie ze szkolenia AFF. Nie tylko ryzyko odwołanych skoków z powodu niesprzyjającej aury jest niższe, to jeszcze dodatkowo można rozkoszować się zachwycającymi widokami z lotu ptaka.

Gdy nie masz zbyt dużo czasu na uczestnictwo w szkoleniu, ale bardzo zależy ci na jego zakończeniu, w takim przypadku wybierz pakiet ekspresowy, ponieważ dzięki niemu możesz przejść szkolenie teoretyczne i praktyczne w jeden weekend. Gdy z kolei możesz pozwolić sobie na poświęcenie na naukę kilku weekendów, w takim przypadku wybierz tańszą opcję standardową.

Spiesz się, ponieważ liczba miejsc na szkolenia AFF jest ograniczona – rezerwację można wykonać on-line. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni termin szkolenia oraz jego rodzaj, a następnie podać swoje dane. Nie odkładaj dłużej swoich marzeń – zarezerwuj swój skok jeszcze dzisiaj i przygotuj się na niezwykłą przygodę tego lata!

skoki spadochronowe