W naszej szkole spadochronowej Skydive prowadzimy kompleksowe szkolenia spadochronowe z opóźnionym otwarciem spadochronu – AFF dla naszych klientów. Jeżeli chcesz zacząć skakać ze spadochronem samodzielnie, w takim przypadku to najlepsze rozwiązanie. Dla naszych klientów w szkole Skydive przygotowaliśmy kilka pakietów szkoleniowych. Jednym z nich jest pakiet AFF Start.

Dzięki szkoleniu spadochronowemu AFF można uzyskać niezbędne przygotowanie do skakania samodzielnego. Dlatego jeżeli chcesz spełniać swoje marzenia, w takim przypadku możesz zdecydować się na naszą ofertę szkoleniową w Skydive. Nasi instruktorzy zadbają o to, żeby przekazana wiedza była kompleksowa, a ćwiczenia praktyczne pouczające. W ten sposób możesz bez problemu rozpocząć swoją przygodę ze spadochroniarstwem.

Co obejmuje kurs AFF Start?

Kurs AFF Start obejmuje pełne szkolenie teoretyczne, które trwa 8 godzin – jest ono prowadzone przez naszych kompetentnych instruktorów i obejmuje wiedzę i ćwiczenia przeznaczone do przygotowania ucznia do pierwszego skoku spadochronowego.

Szkolenie teoretyczne AFF włącza takie kwestie jak: procedury skoku, sterowanie spadochronem, budowa i eksploatacja sprzętu spadochronowego, postępowania w przypadku sytuacji awaryjnych i innego rodzaju zgodnie z naszym programem.

W skład szkolenia AFF Start wchodzi także jeden skok spadochronowy z dwoma instruktorami. W trakcie jednego skoku spadochronowego na kursie AFF Start uczeń może oswoić się ze swobodnym spadaniem, a także nauczyć się, jak prowadzić kontrolę wysokości i uzyskać prawidłową sylwetkę. Instruktorzy pokazują także, jak samodzielnie otworzyć spadochron główny po osiągnięciu odpowiedniej wysokości.

W cenie kursu AFF Start naszym klientom dajemy również:

  • książkę skoków – zostaje w niej zapisany pierwszy samodzielny skok spadochronowy, a potem kolejne po ich wykonaniu

  • gogle, kombinezon, kask, wysokościomierz – podstawowe wyposażenie skoczka spadochronowego

  • koszulkę Skydive.pl

Dla kogo?

Pakiet AFF Start został przeznaczony w szczególności dla tych osób, które chcą bliżej zapoznać się ze skakaniem ze spadochronem samodzielnie. To także dobra oferta dla tych, którzy chcą samodzielnie ustalić sobie harmonogram skoków zgodnie ze swoimi wolnymi weekendami.

Dodatkowym atutem naszego pakiety AFF Start jest też jego przystępna cena z możliwością późniejszego łatwego dokupienia kolejnych skoków spadochronowych w atrakcyjnych cenach.

Pakiet AFF Start – tylko 999 złotych!

  • 8-godzinne szkolenie teoretyczne prowadzone w piątek i w sobotę

  • szkolenie praktyczne prowadzone w sobotę i niedzielę, na które składa się jeden skok z 4000 metrów dwa z dwoma instruktorami w celu bliższego zapoznania się z samodzielnymi skokami spadochronowymi

  • filmowanie skoku szkoleniowego, a następnie omówienie skoku wspólnie z instruktorem spadochronowym

  • niezbędne wyposażenie podczas skoku, czyli gogle, kombinezon, kask, wysokościomierz

  • Książeczka Skoczka Spadochronowego z wpisem o zakończonym kursie teoretycznym i wykonanym jednym skoku szkoleniowym wydawana po zakończeniu szkolenia AFF Start

Dodatkowo w ramach szkolenia AFF Start uczestnik może wykupić dodatkowe skoki, aby zakończyć szkolenie w pełni. Skok z dwoma instruktorami to wydatek 750 złotych, natomiast skok z jednym instruktorem to 550 złotych.

Przy rejestracji na szkolenie AFF wymagamy wpłacenia zaliczki w kwocie co najmniej 300 złotych. Niezbędne jest też wykupienie ubezpieczenia OC dla skoczków – można zakupić je w naszej strefie przed pierwszym skokiem spadochronowym. Cena to 115 złotych.

Gdzie skaczemy?

Szkolenia AFF Start prowadzimy w naszej strefie w Kruszynie pod Włocławkiem. Szkolenia teoretyczne dodatkowo dostępne są też w Warszawie. Z aktualnym harmonogramem można zapoznać się na naszej stronie internetowej Skydive.pl, na której również można dokonać rezerwacji miejsca na szkolenie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty szkoleń spadochronowych AFF. Już teraz zarezerwuj dowolny termin dla siebie i rozpocznij niezwykłą przygodę z naszym ośrodkiem szkoleń spadochronowych Skydive!