Chcesz zacząć skakać ze spadochronem, ale nie masz na to zbyt dużo czasu? W takim przypadku wybierz nasz kurs AFF Express – to specjalnie przygotowana oferta przez nasz ośrodek skoków spadochronowych Skydive dla tych, którym zawsze się spieszy. Dzięki niemu możesz zakończyć szkolenie nawet w ciągu jednego weekendu!

Co włącza kurs AFF Express?

Podobnie jak inne kursy AFF, także kurs Express obejmuje wszystkie niezbędne elementy do jego pozytywnego zakończenia. Atutem kursu ekspresowego jest to, że wszystkie zajęcia zostały maksymalnie skondensowane w ciągu jednego weekendu.

Pierwsza część szkolenia teoretycznego AFF rozpoczyna się już w czwartek w porze popołudniowej, druga część odbywa się w piątek w godzinach porannych. Po pozytywnym zaliczeniu szkolenia teoretycznego uczestnicy od razu przystępują do kursu praktycznego, czyli do skakania ze spadochronem. W planach mamy po dwa skoki w piątek, a następnie trzy skoki w sobotę i dwa skoki w niedzielę, co łącznie daje siedem skoków odpowiadających wszystkim 7 poziomom szkolenia praktycznego AFF.

Po zakończeniu kursu AFF Express uczeń dalej wykonuje skoki pod nadzorem instruktora aż do 50 skoku. Od tego momentu można ubiegać się o Świadectwo Kwalifikacji, które upoważnia do samodzielnych skoków spadochronowych.

Gdzie skaczemy?

Szkolenia AFF Express prowadzimy w naszej strefie znajdującej się w Kruszynie koło Włocławka. To dogodnie zlokalizowane lotnisko z szybkim dojazdem także z Warszawy. Na miejscu czeka kompleksowe zaplecze do nauki skakania ze spadochronem.

Chcemy zastrzec, że nie zawsze szkolenia AFF Express są możliwe do przeprowadzenia w ciągu jednego weekendu. Jest to kwestia czynników od nas niezależnych, czyli pogody. Gdy aura nie sprzyja, nie jesteśmy w stanie wykonać wszystkich skoków z naszymi uczniami. Wtedy przenoszone są one na inny termin, najczęściej na następny weekend, żeby nie tracić czasu. Także ukończenie kursu zależne jest od postępów robionych przez ucznia.

Dla kogo?

Kurs AFF Express został przeznaczony w szczególności dla tych osób, które chciałyby szybko zakończyć szkolenie i nie mają czasu na to, aby brać w nim udział przez kilka kolejnych weekendów. Przy dobrej pogodzie cały kurs może odbyć się od czwartku do niedzieli dla części teoretycznej i praktycznej.

Jeżeli wobec tego chcesz uzyskać potwierdzenie odbycia kursu w tempie ekspresowym, w takim przypadku ta oferta jest skierowana właśnie dla ciebie. Masz pewność, że nasi instruktorzy zrobią wszystko, żeby przekazać ci kompleksową wiedzę i umiejętności dotyczące samodzielnych skoków spadochronowych.

Naszym klientom zapewniamy także możliwość noclegu i wyżywienia na miejscu, dlatego jeżeli nasza strefa jest położona daleko od twojego domu, jesteśmy do usług. Wykonaj wcześniejszą rezerwację, żeby mieć pewność, że wolne miejsce będzie czekać specjalnie dla ciebie.

Pakiet AFF Express – 5000 złotych

  • 8-godzinne szkolenie teoretyczne odbywające się w czwartek i w piątek

  • szkolenie praktyczne w piątek, sobotę i w niedzielę, które włącza siedem skoków z 4000 metrów, z czego dwa z dwoma instruktorami i pięć z jednym, razem około 60 sekund wolnego spadania w każdym skoku

  • filmowanie każdego skoku szkoleniowego przez dodatkowego skoczka i omówienie każdego skoku, a następnie zaplanowanie kolejnego

  • szkolenie AFF Express gwarantuje pierwszeństwo skoków i wypożyczenia sprzętu

  • niezbędne wyposażenie podczas skoku, czyli gogle, kombinezon, kask, wysokościomierz

  • Książeczka Skoczka Spadochronowego z wpisem o zakończonym kursie teoretycznym i wykonanym jednym skoku szkoleniowym wydawana po zakończeniu szkolenia AFF Start

Przy rejestracji na szkolenie AFF wymagamy wpłacenia zaliczki w kwocie co najmniej 500 złotych. Niezbędne jest też zakupienie ubezpieczenia OC dla skoczków – można zakupić je w naszej strefie przed pierwszym skokiem spadochronowym. Cena ubezpieczenia OC to 115 złotych.

Wobec tego szkolenie AFF Express to kapitalny wybór dla każdego, kto chciałby w błyskawicznym tempie nauczyć się skakać ze spadochronem. Gdy nie możesz czekać, wtedy zdecyduj się na tę ofertę – wykonaj rezerwację już teraz na naszej stronie internetowej Skydive.pl!

Więcej na temat szkoleń AFF Express znajdziesz na naszej stronie http://www.skydive.pl/szkolenia-aff/kurs-aff-express/