Skakanie ze spadochronem wcale nie jest dyscypliną zarezerwowaną tylko dla najmocniejszych i najbardziej odważnych. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi spadochronowemu, który obecnie jest stosowany, skakać może praktycznie każdy z nas. Jak wobec tego zacząć swoją niezwykłą przygodę?

Dla naszych klientów w szkole spadochronowej Skydive przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Dzięki nam można skakać w tandemie oraz skorzystać z profesjonalnie prowadzonych szkoleń AFF. To najlepsza oferta na sam początek, dlatego jeżeli nie możesz już doczekać się skoku, wykonaj rezerwację już teraz za pośrednictwem naszej strony internetowej Skydive.pl. Pamiętaj, możesz też zrobić komuś niezwykły upominek!

Skoki tandemowe – najlepsze na start

Jeżeli jeszcze nie miałeś lub nie miałaś styczności ze skokami spadochronowymi, w takim przypadku wybierz na rozpoczęcie skoki tandemowe. Są to skoki, które odbywają się wspólnie z instruktorem – on i uczestnik są spięci mocną uprzężą przeznaczoną specjalnie do tego celu. Skoki tandemowe nie wymagają żadnych szczególnych przygotowań – kondycji fizycznej, badań lekarskich, a nawet długotrwałych szkoleń, ponieważ wystarczy tylko krótkie przeszkolenie bezpieczeństwa w tym samym dniu, w którym odbywa się skok spadochronowy.

Skoki tandemowe prowadzone są z wysokości 3000 metrów, co daje około 30 sekund swobodnego spadania, lub 4000 metrów, co daje minutę lotu bez otwarcia czaszy spadochronu. Potem otwiera się spadochron i ma miejsce opadanie na trawiastą płytę lotniska aż do miękkiego lądowania.

Uczestnikom skoków tandemowych dajemy też możliwość upamiętnienia całego wydarzenia na zdjęciach i filmie. Wtedy, za dodatkową opłatą, skacze kolejny skoczek, który dokumentuje całe wydarzenie. Tego samego dnia przekazujemy klientowi materiały.

Skoki tandemowe, także jako vouchery upominkowe, można kupować na naszej stronie internetowej Skydive.pl. Skaczemy w Kruszynie, Przasnyszu oraz w Kamieniu Śląskim.

Szkolenia AFF – dla pasjonatów

Gdy skok tandemowy przypadł ci bardzo do gustu i chcesz skakać dalej, w takim przypadku możesz pomyśleć o skorzystaniu z naszej oferty szkoleniowej. Organizujemy kompleksowe szkolenia AFF, dzięki którym można spełnić swoje marzenia o samodzielnym skakaniu. To najlepszy wstęp do dalszego rozwijania swoich umiejętności.

AFF, czyli Accelerated Freefall to przyspieszona nauka wolnego spadania ze spadochronem. Kurs dzieli się na teoretyczny i praktyczny. Podczas niego uczestnicy poznają takie zagadnienia jak: budowa i eksploatacja spadochronów, teoria i technika skakania ze spadochronem, sposoby wyskakiwania z samolotu, zasady sterowania spadochronem, wybór miejsca do lądowania i technika lądowania, także postępowanie w sytuacjach awaryjnych.

Potem następuje kurs praktyczny, początkowo ćwiczenia na uprzęży, potem już z instruktorami na 7 poziomach zaawansowania. Na początku wykonuje się skoki z dwoma instruktorami, potem z jednym instruktorem, a następnie już bez asysty, ale z łącznością z instruktorem. Skoki są nagrywane, a potem analizowane wspólnie z instruktorem. Szkolenie kończy się egzaminem. Do uzyskania Świadectwa Kwalifikacji trzeba uzyskać 50 skoków i pozytywnie zaliczyć egzamin – od tego momentu można skakać już samodzielnie, bez nadzoru instruktora.

Na szkolenie AFF można zapisać się przez internet na stronie internetowej Skydive.pl. Zajęcia teoretyczne prowadzimy w naszej strefie w Kruszynie pod Włocławkiem, a także w Warszawie. Zajęcia praktyczne tylko w Kruszynie.

Zapisz się już teraz!

Zarówno w przypadku skoków tandemowych, jak i szkoleń AFF w naszej szkole spadochronowej Skydive zapewniamy naszym klientom pełną obsługę, najwyższy poziome bezpieczeństwa i miłą atmosferę. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, dlatego wybierając nas, masz pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a ty będziesz zadowolony.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – ceny rozpoczynają się już od 549 złotych za skok tandemowy i od 4400 złotych za pełny pakiet szkolenia AFF. Czekamy na ciebie – nie zwlekaj i już teraz wykonaj rezerwację terminu!